FLEX LOGISTICS

TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Transport i spedycja międzynarodowa

Najważniejsze jest dla nas to, by na każdym etapie realizacji zlecenia klient był o nie spokojny oraz pewny bezpiecznego transportu w umówionym czasie. Naszą pracę opieramy na elastyczności działań, dzięki czemu wiemy, że w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji losowej, jesteśmy w stanie skutecznie dostarczyć przewożony towar. Realizujemy transport z Europy do Polski, a także międzynarodowe przesyłki. Doskonale poruszamy się po drogach Turcji, Ukrainy, Szwajcarii, Norwegii i reszty Europy.

SPEDYCJA LĄDOWA​​


Od lat rozwijamy się jako spedycja lądowa. Zbudowaliśmy dobre relacje z zaufanymi przewoźnikami. W siedzibie w Poznaniu koordynujemy zlecenia transportu międzynarodowego i krajowego, świadcząc te usługi na najwyższym poziomie. Niezależnie czy jest to transport drobnicowy, całopojazdowy, wymagający samochodów typu chłodnia, z windą bądź solo, zawsze jesteśmy gotowi do tego, by zrealizować przesyłkę.

POMOC W ODPRAWIE CELNEJ TOWARU


Sprawnie i szybko pomagamy w odprawianiu celnym przesyłek do Polski i Euorpy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu podejmujemy działania usprawniające odprawy. Docieramy do lokalnych agencji, które pomagają nam w zrozumieniu różnych przepisów celnych obowiązujących w miejscach, w których dochodzi do odprawy.

PRZEŁADUNKI


Od lat zajmujemy się skuteczną realizacją różnego rodzaju przesyłek. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą uwagą i pełnym zaangażowaniem. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji ładunków drobnicowych, całopojazdowych czy dedykowanych „door to door”, które będą wymagały przeładunku.

Tabor

Zapewniamy realizację transportu po Europie i do Polski zgodną ze wszelkimi wymogami i założeniami. Współpracujemy z przewoźnikami dysponującymi nowoczesną flotą, która spełnia warunki do wykonywania bezpiecznego i terminowego przewozu różnych ładunków.

WE FLEX LOGISTICS TROSZCZYMY SIĘ O TO, BY NASZE USŁUGI BYŁY WYKONYWANE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE I SPEŁNIAŁY OCZEKIWANIA NASZYCH KLIENTÓW.

Przesyłki przewozimy nowoczesnym taborem, który jest przyjazny dla środowiska i spełnia wszelkie normy spalania. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i dokumenty, które gwarantują bezpieczeństwo. Transport realizujemy w oparciu o zgodność z przepisami prawa przewozowego i konwencją CMR.

Pomożemy

Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu przesyłki?

Usługi świadczymy kompleksowo. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i jakość wykonywanych usług daje naszym klientom pewność, że transport będzie zrealizowany o czasie. Na Flex Logistics składa się zespół profesjonalnych spedytorów. Zespół, którego zadaniem jest pomoc w organizacji wysyłki, monitorowanie przesyłek, szybka reakcja i przekazywanie bieżących informacji na linii kierowca – klient.

KONTAKT

Transport międzynarodowy Poznań

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną z Poznania, świadczącą swoje usługi na rynku międzynarodowym.

Pracują dla nas ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Najwyższe standardy utrzymujemy dzięki elastyczności, sprawnej realizacji zleceń i najwyższej jakości obsłudze.

DOKUMENTY

Flex Logistics Sp. z o.o.

ul. Hawelańska 7/13-14

61-625 Poznań

NIP: 7792410644
REGON: 302317387
KRS: 0000445045

Kontakt

+48 (61) 224 13 78
+48 535 330 820 - DZIAŁ SPRZEDAŻY
+48 790 570 730 - DZIAŁ SPRZEDAŻY
+48 575 250 390 - DZIAŁ SPEDYCJI

FAX: + 48 (61) 224 13 79

office@flexlogistics.pl